Fotka dne Fotka dne

Kalendář

 

Svátky

Počasí

Dlouhodobá předpověď počasí

Hodnocení stránek Hodnocení stránek

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.

Turistická ubytovna "Václavka" Turistická ubytovna "Václavka"

 

Turistická ubytovna nabízí v příjemném prostředí přírodního parku "Písecké hory" kapacitu 46 lůžek ve dvou, tří, čtyř, pěti a šesti lůžkových pokojích. Slouží rodinné rekreaci, víkendům, školním výletům, kursům, školením, ale i pro jednorázové akce typu rodinných oslav.


Vybavení pokojů a společenských místností je standardní. V některých pokojích jsou patrová lůžka. Mimo jednoho pokoje jsou pokoje vybaveny umyvadlem se studenou vodou. Sprchy a WC jsou společné. V přízemí je společenská místnost s barevnou televizí a herna pro děti. Malá kuchyňka vybavená nádobím, ledničkou, sporákem, mikrovlnkou a varnou konvicí je přístupná všem ubytovaným hostům. K dispozici je knihovna, nabízíme mapy, cyklomapy a další propagační materiál o okolí. V budově lze uskladnit kola, parkování přímo v objektu.V roce 2014 byla uskutečněna další část rekonstrukce. Rekonstrukce se týkala hlavně výměny oken, dveří a sociálního zařízení.

 Velkou kuchyň jak je vidět na fotkách níže je možné pronajmout samostatně k jídelně pro účel pořádání svateb, oslav a jiných společenských akcí.


Pokud se jedná o vyžití v obci, tak okolí obce Paseky je velmi vhodné pro cyklotoulky, kousek za obcí Paseky směrem na Nuzov se nachází rybník "Starák", který je využíván v letních měsících ke koupání a v zimních měsících při dostatečném mrazu jako přírodní kluziště. V lokalitě "U pece" bylo za pomoci NADACE ČEZ zbudováno odpočinkové místo s altánem a tobogánem nejen pro děti ale i pro dospělé.

Složení pokojů:
2x4, 1x2, 3x3, 3x5, 2x6

Ceny:
Cena za osobu 200,-Kč/noc
dítě do 15 let 160,-Kč/noc
Při obsazení více jak 30 osob a 1 týden sleva 10%. Strava bude dohodnuta dle požadavků individuálně. Ceny jsou kalkulovány včetně ložního prádla, možné je použít vlastních spacích pytlů.

Kontakty: 
728 223 084 paní Alena Straková (správce)
606 934 079 Václav Kostohryz
 

E-mail:
ubytovnavaclavka@volny.cz

Adresa:
Turistická ubytovna "Václavka"
Paseky 90
397 01 Písek

Majitel:
Obec Paseky
Provozovatel:
Obecní úřad Paseky
Odpovědná osoba:
Kostohryz Václav - starosta

Partnerské organizace Partnerské organizace

JE Temelín

TemelínkyDobrovolý svazek obcí Blanicko-otavského regionuNadace ČEZ

Vodňanská ryba      

Rychlé odkazy