Fotka dne Fotka dne

Kalendář

 

Svátky

Počasí

Dlouhodobá předpověď počasí

Hodnocení stránek Hodnocení stránek

Průměr (2 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 5.0 hvězdiček z 5.

Projekt Virtuální radnice Projekt Virtuální radnice

Stránky byly vytvořeny v rámci projektu "Vývoj informačního systému Virtuální radnice" společností Datalite, spol. s.r.o.

Zobrazení aktualit

Nadační příspěvek od nadace ČEZ

2011.11.24 - Jana Vaněčková

Obec Paseky si tímto dovoluje informovat o využití nadačního příspěvku od NADACE ČEZ. Pro rok 2011 získala obec Paseky od NADACE ČEZ (www.cez.cz) (www.nadacecez.cz) příspěvek ve výši Kč 180 000,00. Tento příspěvek byl v souladu se smlouvou využit na zajištění požární ochrany (tj. generální oprava hasičské stříkačky a nákup dalšího vybavení pro hasiče) a dále též na dokončení terénních úprav U PECE (doplacení toboganu, nákup zeleně a mobiliáře). 
Tímto by chtěla obec Paseky vyjádřit své velké díky NADACI ČEZ a vyjádřit též přesvědčení, že bude obec i nadace nadále dobře spolupracovat a spolupodílet se na životě obce Paseky.

Pro rok 2012 obec Paseky opět podala žádost o nadační příspěvek. Vzhledem k tomu, že obec začala uvádět v život výstavbu kanalizace a biologické ČOV v Pasekách, tak bylo zažádáno o nadační příspěvek právě na dofinancování kanalizace a biologické ČOV Paseky.

« Vrátit se zpět

Partnerské organizace Partnerské organizace

JE Temelín

TemelínkyDobrovolý svazek obcí Blanicko-otavského regionuNadace ČEZ

Vodňanská ryba      

Rychlé odkazy